MİLLİ ATLET ELİF DAĞDELEN’DEN BAŞKAN ÇIRALI’YA ZİYARET
Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 
MİLLİ ATLET ELİF DAĞDELEN’DEN BAŞKAN ÇIRALI’YA ZİYARET
99 Kişi tarafından okundu 12/01/2021
 
 
 Açıklama

Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası (FTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, 2021 Tokyo Olimpiyatları’nda Türkiye’yi temsil edecek Milli Atlet Elif Dağdelen, Antrenörü Alptuğ Dağdelen ve Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ile bir araya geldi. Başkan Çıralı, Etiyopya’da gireceği kamp öncesi kendisini ziyaret eden milli atlete başarılar diledi.

34 kez milli formayla Türkiye’yi temsil ederek maraton koşularında Balkan Dağ Koşusu Şampiyonluğu, Avrupa Dağ Koşusu 2’nciliği ve birçok kez Türkiye şampiyonluğu elde eden Elif Dağdelen, milli takım kafilesiyle birlikte Etiyopya’da gireceği kamp öncesi FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı’yı makamında ziyaret etti. Tokyo Olimpiyatları’na günde çift antrenman yaparak hazırlandığını belirten Dağdelen, desteklerinden dolayı Başkan Çıralı’ya teşekkür etti. Milli atlet Dağdelen, 12 Şubat’ta Etiyopya’dan dönerek, olimpiyat hazırlıklarına Fethiye’de devam edeceğini kaydetti.

Başkan Çıralı, “Milli atletimizin başarıları tüm gençlerimize örnek olacaktır”

Kamp öncesi milli sporcuyla bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek Fethiye’den Tokyo Olimpiyatları’na gidecek tek sporcu olan Dağdelen’in başarılarının birçok gence örnek olacağını kaydeden FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, “Fethiye’nin gururu olan milli koşucumuza olimpiyatlarda başarılar diliyoruz. Kendisini yarışmalarda ilgi ve heyecanla takip edeceğiz. İlçemizden çıkan sporcularımızı milli formayla Türkiye’yi temsil ettiğini görmek, bizler için en büyük mutluluk ve gurur kaynağı. Kendisini her alanda desteklemeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Ziyaret hakkında konuşan Fethiye Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit ise desteklerinden dolayı Başkan Çıralı’ya teşekkür etti. Milli Atlet Dağdelen’in yoğun bir antrenman süreci yaşadığını anlatan Yiğit, Tokyo’da elde edilecek tüm başarıların Fethiye için ayrı bir gurur kaynağı olacağını dile getirdi.

 

 
 
Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007