Telefon : 0252 614 11 15
Faks : 0252 614 57 91
E-Posta :
Öneri Şikayet Kutusu
Üye Anket Formu
Fethiye

“Tüccar; milletin emeği ve üretimi kıymetlendirmek için; eline ve zekasına emniyet edilen ve bu emniyete liyakat göstermesi gereken adamdır.

M.K.Atatürk”

 
Babadağ Teleferik Projesi İhale Dosyalarını İndirmek İçin Tıklayınız
 
BİZE DANIŞIN
fto İş Sağlığı ve Güvenliği
soru sorun>>
fto GEKA, Hibe Ve Teşvikler
soru sorun>>
fto Ticaret Sicil İşlemleri
soru sorun>>
fto Sektörel Sorunlar
soru sorun>>
fto Dış Ticaret
soru sorun>>
 
E-Posta Duyuru
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili duyurulardan haberdar olabilmek için E-Posta duyuru listemize katılın.
 
Etkinlik Takvimi
   
Sanal Fuar
 
Sanal Fuara Katılın & Gezin
 
 
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Projeleri
Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Hizmetleri
 
 
Web Sayfamızı Beğeniyor Musunuz?
 
 

TOBB2B Nedir?

TOBB olarak KOBİ’lerimizi global oyuncu haline getirmek, dünyadaki yeni gelişmeleri, trendleri ve teknolojileri takip ederek Türk özel sektörümüzü başarılı hale getirmek en temel hedefimizdir. TOBB2B, İngilizce açılımı `Business to Business` olan B2B, yani şirketler arası pazarlama ya da satış uygulamaları biçimindeki ticaret şeklinden esinlenilerek, yerli ve yabancı iş dünyasını biraraya getiren, işbirliği olanaklarını geliştiren ve KOBİ’lerimizin potansiyel iş ortaklarını tanımaları için kurulan profesyonel bir eşleştirme e-platformudur. Günümüz en son teknolojik gelişmelerin imkanlarından faydalanılarak kurulan bu sistemin başlıca amacı, 2017 yılında başlattığımız “GLOBAL KOBİLER” hedefimiz çerçevesinde özellikle KOBİ`lerin yurtdışına açılmalarına katkı sağlama, yeni pazarlar ve müşteriler bulma, satışlarını artırma ve dolayısıyla ülke ekonomimize döviz kazandırmaktır. Bu amaç ve hedefler çerçevesinde, elektronik ticaretin giderek yaygınlaştığı küresel ekonomiye KOBİ’lerimizi adapte etmek, gerek yurtiçinde gerek yurtdışında iş bağlantıları sağlanmasına katkıda bulunmak için www.tobb2b.org.tr Birliğimiz bünyesinde kurulmuştur. Bu platform, firmaların yeni iş bağlantıları kurmalarına imkan tanırken, aynı zamanda 7/24 sanal fuar ortamı ile elektronik ticarete katkı sağlayacaktır. Mobil cihazlarla uyumlu olan bu proje ile firmalar, mal alım, satım ve işbirliği taleplerini dijital ortamda ücretsiz olarak yayınlayabilecektir. İhale, özelleştirme ve yatırım projelerinin de yer aldığı bu dijital platformun, Türkiye’nin en güçlü özel sektör çatı kuruluşu olarak Türk özel sektörümüzün hizmetine sunmaktan büyük memnuniyet duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

TOBB Ticarette Birliğin Gücü (TOBB2B) Web Sitesine https://www.tobb2b.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.Web Tasarım Birdenbire Tüm hakları Fethiye Ticaret ve Sanayi  Odası'na aittir. İzinsiz alıntı yapılamaz. ©2007